(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

(Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič

(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič stahnout (PDF EPUB MOBI) knihuLucie KönigováKníľka je pro vąechny budoucí i stávající rodiče i daląí dospělé, protoľe jsme vąichni i děti svých rodičů. Často ani nechápeme, co a proč se nám v ľivotě děje. Tudíľ pochopením souvislostí s mým dětstvím a stávajícím ľivotem dokáľeme také nejlépe napravit výchovné omyly a převzaté vzorce chování od svých rodičů a vytvořit tak svým dětem to nejlepąí zázemí pro jejich zdravý růst.

Obsahuje 10 hlavních rodičovských omylů, 10 principů úspěąného rodiče a 13 praktických nástrojů, metod a technik, jak vytvořit doma pohodu a harmonii. Obsahuje 11 příběhů z koučinkového křesla. Je plná i konkrétních praktických příkladů a pomůcek k zapracování ve své rodině. Je to tudíľ i praktický nástroj pro ľivot.

Motivuje dospělé a vede je začít pracovat nejdřív na sobě a svém partnerském vztahu a budování rodinného hnízda, protoľe to vąe zásadně ovlivňuje a nastavuje děti pro jejich budoucí ľivot. Děti jinak zrcadlí a přebírají problémy rodičů do svého ľivota. Kniha je klíčem k úspěąnému rodičovství.

©»astný rodič = ą»astné dítě (jak neselhat jako rodič)
Cena Kindle:

(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.pdf – (CZK 0.00);

(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.epub – (CZK 0.00);

(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.docx – (CZK 0.00);

(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.mobi – (CZK 0.00);

(Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.pdf
 • (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.epub
 • (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.docx
 • (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.mobi
 • (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič.doc

 • Rok vydání: 2015-10-23 Počet stran: 320 Rozměr: 210 x 148 x 22 mm Úprava: 319 stran Vydání: 1. vydání Vazba: Paperback Doporučená novinka pro týden: 2015-44  Stáhnout (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič eKniha zdarma!

  eKniha z Lucie Königová

  PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič


 • (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič

  TAGS:

  Stáhnout (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič pdf eKniha; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič stažení pdf; Stažení eKniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Kniha pdf (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič stažení eKniha; Stáhnout (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Stáhnout pdf eKniha v češtině (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Ke stažení ePUB eKniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Stažení DOC Kniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič ePUB eKniha; DOCX eKniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Stáhnout mobi eKniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Číst on-line (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Stáhnout (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič doc eKniha; Číst on-line eKniha (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič číst on-line Kniha; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Číst on-line Kniha v češtině (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič; Stažení (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič fb2 eKniha; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič z Lucie Königová txt; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič z Lucie Königová epub; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič z Lucie Königová fb2; (Ne)Gramotný rodič – Jak neselhat jako rodič z Lucie Königová mobi