Zázračná metoda stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Zázračná metoda

Zázračná metoda stahnout (PDF EPUB MOBI) knihuBerg Insoo Kim


Kniha svou základní myšlenkou navazuje na knihu Steva de Shazera Zázračná otázka. I zde dostává klient instrukci, aby si představil, že zatímco spal, stal se zázrak a jeho prob lém se vyřešil! V tomto případě je problémem nadměrná konzumace alkoholu.

Protože dotyčný spal a nevěděl, že se zázrak udál, terapeut/ kniha ho vyzývá, aby formuloval, co je po probuzení známkou toho, že se stal zázrak a problém je vyřešen. Autoři nic nezakazují, nenařizují, ale směřují čtenáře k pohledu do sebe a k formulaci vlastních, konkrétních a dosažitelných cílů, jejichž naplněním se z takové představy budoucnosti stává realita.

Prakticky pojednaná kniha přináší radikálně nový a účinný přístup k problémové konzumaci alkoholu. Je určena problémovým konzumentům alkoholu a jejich blízkým, může však být cenným zdrojem i pro terapeuty a sociální pracovníky.
Cena Kindle:

ZázraÄŤná metoda.pdf – (CZK 0.00);

ZázraÄŤná metoda.epub – (CZK 0.00);

ZázraÄŤná metoda.docx – (CZK 0.00);

ZázraÄŤná metoda.mobi – (CZK 0.00);

ZázraÄŤná metoda.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • ZázraÄŤná metoda.pdf
 • ZázraÄŤná metoda.epub
 • ZázraÄŤná metoda.docx
 • ZázraÄŤná metoda.mobi
 • ZázraÄŤná metoda.doc

 • ParametryZázraÄŤná metoda

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PORTÁL

  PoÄŤet stran:216

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:200 x 130 x 15

  KĂłd:0163161

  EAN:9788026205937

  ISBN:978-80-262-0593-7

  Rok vydání:2014

  Jazyk:ÄŚesky  Stáhnout ZázraÄŤná metoda eKniha zdarma!

  eKniha z Berg Insoo Kim

  PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • ZázraÄŤná metoda


 • ZázraÄŤná metoda

  TAGS:

  Stáhnout ZázraÄŤná metoda pdf eKniha; ZázraÄŤná metoda stažení pdf; Stažení eKniha ZázraÄŤná metoda; Kniha pdf ZázraÄŤná metoda; ZázraÄŤná metoda stažení eKniha; Stáhnout ZázraÄŤná metoda txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině ZázraÄŤná metoda; Stáhnout pdf eKniha v češtině ZázraÄŤná metoda; Ke stažení ePUB eKniha ZázraÄŤná metoda; ZázraÄŤná metoda stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha ZázraÄŤná metoda; Stažení DOC Kniha ZázraÄŤná metoda; ZázraÄŤná metoda ePUB eKniha; DOCX eKniha ZázraÄŤná metoda; Stáhnout mobi eKniha ZázraÄŤná metoda; Číst on-line ZázraÄŤná metoda; Stáhnout ZázraÄŤná metoda doc eKniha; Číst on-line eKniha ZázraÄŤná metoda; ZázraÄŤná metoda číst on-line Kniha; ZázraÄŤná metoda číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce ZázraÄŤná metoda; Číst on-line Kniha v češtině ZázraÄŤná metoda; Stažení ZázraÄŤná metoda fb2 eKniha; ZázraÄŤná metoda z Berg Insoo Kim txt; ZázraÄŤná metoda z Berg Insoo Kim epub; ZázraÄŤná metoda z Berg Insoo Kim fb2; ZázraÄŤná metoda z Berg Insoo Kim mobi